plisy stargard police

PLISY - Stargard Police Goleniów Gryfino Pyrzyce

Plisy (żaluzje plisowane) to rodzaj osłon okiennych, które mają za zadanie osłonić wnętrze pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wśród plis znajdziemy produkty pojedyncze i podwójne tzw. duoplisy. Materiał do ich wytworzenia może charakteryzować się odpowiednią przepuszczalnością światła dostosowaną do Państwa potrzeb, od najbardziej transparentnych czyli bardzo mocno przepuszczających światło, do całkowicie zaciemniających typu blackout. Szeroki wybór tkanin (nasza kolekcja liczy ponad 400 wzorów ) pozwala na zastosowanie plis jako ostatecznej i jedynej dekoracji okien. W kolekcji posiadamy tkaniny ze specjalną powłoką perlistą, odbijającą słońce na tyle skutecznie, że uzyskujemy obniżoną temperaturę w pomieszczeniu. W obiektach użyteczności publicznej stosujemy tkaniny z atestami trudnopalności. Cechą szczególną plis jest możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna przesuwając osłonę zarówno od dołu jak i od góry.

System Plis Lux - innowacja i gwarancja

plisy Stargard

Nasze plisy produkujemy na systemie PlisyLux, który charakteryzuje się wysoką jakością oraz bardzo przyjaznym wyglądem. W standardzie mamy do wyboru dwie wysokości profili w ośmiu kolorystykach.

Z uwagi na szeroką gamę modeli plis jesteśmy w stanie zasłonić nimi każde, nawet bardzo nietypowe w kształcie okno. Kolejną rewelacyjną zaletą naszych osłon jest możliwość utrzymania ich w czystości poprzez możliwość bezproblemowego demontażu i częstego prania.

Na cały produkt jak i montaż ( w przypadku wybrania takiej opcji) udzielamy 3 letniej gwarancji. Koszt plis jest uwarunkowany wyborem tkaniny ( sześć grup cenowych ), typem sterowania oraz modelem produktu. W przypadku wyboru podstawowych wariantów plis termin realizacji wynosi maksymalnie 5 dni roboczych natomiast w wersjach nietypowych wydłuża się maksymalnie do 10 dni roboczych.

Cechy charakterystyczne dla plis

Plisy ( żaluzje plisowane ) to rodzaj osłon okiennych, które mają za zadanie osłonić wnętrze pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wśród plis znajdziemy produkty pojedyncze i podwójne tzw. duoplisy. Materiał do ich wytworzenia może charakteryzować się odpowiednią przepuszczalnością światła

plisy Police

dostosowaną do Państwa potrzeb, od najbardziej transparentnych czyli bardzo mocno przepuszczających światło, do całkowicie zaciemniających typu blackout. Szeroki wybór tkanin (nasza kolekcja liczy ponad 400 wzorów ) pozwala na zastosowanie plis jako ostatecznej i jedynej dekoracji okien. W kolekcji posiadamy tkaniny ze specjalną powłoką perlistą, odbijającą słońce na tyle skutecznie, że uzyskujemy obniżoną temperaturę w pomieszczeniu. W obiektach użyteczności publicznej stosujemy tkaniny z atestami trudnopalności.

Cechą szczególną plis jest możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna przesuwając osłonę zarówno od dołu jak i od góry. Nasze plisy produkujemy na systemie PlisyLux, który charakteryzuje się wysoką jakością oraz bardzo przyjaznym wyglądem. W standardzie mamy do wyboru dwie wysokości profili w ośmiu kolorystykach. Z uwagi na szeroką gamę modeli plis jesteśmy w stanie zasłonić nimi każde, nawet bardzo nietypowe w kształcie okno. Kolejną rewelacyjną zaletą naszych osłon jest możliwość utrzymania ich w czystości poprzez możliwość bezproblemowego demontażu i częstego prania. Na cały produkt jak i montaż ( w przypadku wybrania takiej opcji) udzielamy 3 letniej gwarancji. Koszt plis jest uwarunkowany wyborem tkaniny ( sześć grup cenowych ), typem sterowania oraz modelem produktu.

Montaż plis

Wyróżniamy trzy sposoby montażu plis, w świetle szyby, na listwach przy szybowych oraz na ramie okiennej. W każdym przypadku jest możliwy montaż inwazyjny poprzez przykręcenie osłony do listew przy szybowych lub jako opcja bezinwazyjna, nie ingerująca w strukturę okna. Modele sterowane poprzez sznurek można montować we wnękach okiennych oraz przed wnękami jako produkty wolno wiszące. Gdy plisy są zamontowane bardzo wysoko, oferujemy dodatkowe pałąki sterujące, które ułatwiają obsługę produktu.

MONTAŻ PLISY - PREZENTACJA

 

Plisy i duety

plisy Goleniów Gryfino

Plisy zapewniają zaciemnienie pomieszczenia oraz służą jako dodatek dekoracyjny otworu okiennego. Plisy są również dobrym wyborem przy oknach o nietypowych wymiarach, mogących sprawiać ewentualne problemy w doborze osłon okiennych. Żaluzje plisowane dają także możliwość regulacji przesłonięcia wybranej części okna.

W naszej ofercie posiadamy niezwykle bogatą gamę kolorystyczną żaluzji plisowanych. Produkty te idealnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu o wystroju klasycznym jak i nowoczesnym. Dzięki temu plisy dają ogromne możliwości aranżacji wnętrz. Nasze produkty wykonane są z niezwykle trwałych, wytrzymałych i jakościowo dobrych materiałów w rozsądnej cenie. Ciekawą propozycją będzie dla Państwa, stające się coraz modniejsze, łączenie plis. Polega to na występowaniu dwóch odmiennych kolorów tkanin żaluzji plisowanych na jednym oknie.

Plisy cieszą się szczególnym powodzeniem wśród naszych klientów, ze względu na ich estetykę, staranne wykonanie, łatwość obsługi, a także cenę. Produkt ten jest idealnym wyborem dla osób ceniących piękno, skuteczność i praktyczność. Plisy spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Stargard Szczeciński - Police - Goleniów - Gryfino - Pyrzyce

Stargard, Police, Goleniów, Gryfino, Pyrzyce oraz woj. Zachodniopomorskie - w tym miejscowościach wielu klientów dobrze zna jakoś produktów i montażu naszych produktów. Zapraszamy.

Dane firmy i kontakt

Salon Osłon Okiennych

ul. Księdza Hugona Kołłątaja 14/U1

71-525 Szczecintel. 510-828-959

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI