ROLETY, ŻALUZJE - GOLENIÓW

rolety goleniówROLETYDLACIEBIE posiadają punkt fabryczny, który produkuje, sprzedaje i serwisuje rolety oraz żaluzje. Firma działa od 1990 roku na terenie Goleniowa i okolic. Dokonujemy również zleceń poza terenami, w których działamy. Kilkunastoletnie doświadczenie i pasja w wykonywanym zawodzie dostarcza naszemu zespołu sporo energii i chęci utrzymywania wysokiego poziomu świadczenia usług. ROLETYDLACIEBIE specjalizują się w sprzedaży, serwisie, montażu oraz naprawie wszelkiego rodzaju rolet zewnętrznych i rolet wewnętrznych.

żaluzje goleniówFirma podąża za najnowszymi technologiami i technikami dostępnymi w dziedzinie osłon wewnętrznych i osłon zewnętrznych. Stąd na nasze produkty dajemy wieloletnie gwarancje. Oferta firmy jest nieustannie rozszerzana, dzięki czemu mogą Państwo zaaranżować sobie swój wymarzony dom, czy też zaprojektować wygląd typowego biura. 

Rolety i żaluzje są najlepszą ochroną przed uciążliwym promieniowaniem słonecznym, przy czym należałoby zanotować, iż dzięki nim możemy zwiększyć wartość estetyczną danego pomieszczenia.

Goleniów - tanie rolety i żaluzje. Zapraszamy.

Dane firmy i kontakt

Salon Osłon Okiennych

ul. Księdza Hugona Kołłątaja 14/U1

71-525 Szczecintel. 510-828-959

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI