ROLETY, ŻALUZJE - GRYFINO

Przedsiębiorstwo produkcyjne ROLETYDLACIEBIE, jako jedna z pierwszych firm na rynku zachodniopomorskim, zajęła się rolety gryfinoprodukowaniem rolet i żaluzji. Nasza załoga to silna, kreatywna i dynamiczna kadra, dzięki czemu poziom naszych produktów jest niezwykle wysoki. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów: rolety dzień noc, rolety rzymskie, rolety materiałowe, rolety dachowe, rolety wolnowiszące, rolety zewnętrzne, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje poziome, verticale i żaluzje fasadowe. Wyroby są dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach, przy czym samych tkanin jest ponad 500.

Co wyróżnia nasze rolety, żaluzje i produkcję?

ROLETYDLACIEBIE to rzetelna firma, która dba o jak najlepszą obsługę klienta i elastyczną realizację usługi (czyli żaluzje gryfinozgodnie z
potrzebami, wymaganiami klienta). Wyróżniającą nas cechą jest konkurencyjna cena harmonizująca z wysoką jakością produktów. W asortymencie firmy znajdą Państwo systemy służące do zaciemniania pomieszczeniem, a także systemy, rolety żaluzje gryfinoktóre wpływają na parametry akustyczne i termiczne (izolacja).

Oprócz punkty fabrycznego posiadamy kilka punktów sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do klienta w każdym możliwym miejscu. Zapewniamy solidny produkt i terminowe wykonanie zlecenia.

W przypadku zainteresowania się naszą ofertą wykonujemy bezpłatny pomiar okien, a także wycenę. Natomiast jeżeli chodzi o wszelkie awarie, czy kwestie techniczne to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oczywiście każdy przypadek jest wyjątkowy, stąd zdecydowaliśmy się na pełną pomoc na wszelkich etapach realizacji zamówienia.

Gryfino - tutaj tanio i z dobrych rąk zaopatrzysz się w solidne rolety i żaluzje!

Dane firmy i kontakt

Salon Osłon Okiennych

ul. Księdza Hugona Kołłątaja 14/U1

71-525 Szczecintel. 510-828-959

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI