ROLETY, ŻALUZJE - POLICE

Firma ROLETYDLACIEBIE to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją, a następnie sprzedażą produktów rolety policenależących do systemów osłonowych zewnętrznych i systemów osłonowych wewnętrznych, jak rolety, żaluzje, plisy, i inne. Firma działa na terenie całych Polic o okolic. Asortyment, wyprodukowany przez firmę jest robiony z bardzo dobrych, wytrzymałych materiałów, które nie psują się po roku użytkowania. Stąd na oferowane produkty dawana jest gwarancja, dzięki której w przypadku nieznanej awarii możemy wymienić naszą roletę, czy żaluzję na nowy sprzęt.

Jako producent rolet i żaluzji rozwijamy się z rozmachem

Jako jeden z największych producentów rolet i żaluzji w naszej okolicy, śmiało możemy powiedzieć, że cieszymy się ponadprzeciętnymi technikami wykończeń produktów, a także bardzo dobrymi relacjami z klientami. Oprócz tego do naszych usług oferujemy serwis rolet, żaluzji oraz montaż rolet i żaluzji. Kompleksowość usług żaluzje policesprawia, iż jesteśmy firmą godną zaufania. W przypadku naszych pracowników stawiamy na rozwój, dlatego oprócz dawki praktyki i dziennej wiedzy, wysyłamy naszą kadrę na dodatkowe szkolenia, które pomagają nam usprawnić procesy na każdym etapie, czy to w etapie produkcyjnym, czy na etapie czysto informacyjnym, gdzie klient składa zamówienie do systemu, którym się posługujemy.

Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości chcemy stać się wzorem do naśladowania dla innych firm. Dlatego oferujemy produkty wysokiej jakości, których cena jest stosunkowo niższa niż u konkurencji. Taki zabieg pozwoliłby każdemu z nas rolety żaluzje policena zakup solidnej, pięknie wyglądającej rolety, czy też żaluzji.

Rolety wewnętrzne i rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne i rolety zewnętrzne różnią się od siebie strukturą, budową, wyglądem, a nawet właściwościami. Biorąc pod uwagę rolety wewnętrzne łatwo stwierdzić, że ich jedyną funkcją jest ochrona przed światłem, natomiast w przypadku rolet zewnętrznych rozpatrujemy właściwości, które pozwalają nawet na oszczędzenie energii (izolacja termiczna).

Żaluzje, podobnie jak rolety mają za zadanie zaciemnić pomieszczenie. W przypadku żaluzji fasadowych możemy spodziewać się efektów w postaci zmniejszonej przenikalności cieplnej.

Police - tutaj znają i polecają nasze rolety i żaluzje.

Dane firmy i kontakt

Salon Osłon Okiennych

ul. Księdza Hugona Kołłątaja 14/U1

71-525 Szczecintel. 510-828-959

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI