ROLETY, ŻALUZJE - PYRZYCE

Firma ROLETYDLACIEBIE datuje swoje początki na rok 1990. Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest produkcja, montaż i rolety pyrzyceserwis rolet oraz żaluzji. Nasza firma bardzo poważnie traktuje swoje obowiązki, dlatego cechujemy się rzetelnością i profesjonalizmem na każdym kroku. Staramy się, aby w 100% spełniać oczekiwania naszych Klientów. Firma współpracuje z wieloma, renomowanymi firmami, a także producentami, którzy oferują najlepszego typu materiały.

Dlaczego nasze rolety i żaluzje?

Oferta naszej firmy rozszerza się z roku na rok, a wszystko dzięki Państwa potrzebom i obdarzonemu nas zaufaniu. żaluzje pyrzyceSprzedane i zamontowane przez naszą firmę produkty cechują się wyjątkową estetyką. Dlatego rolety i żaluzje są dostępne w wielu wariantach, wzorach, czy kolorach. Dajemy pisemną gwarancję na produkty wychodzące spod naszego szyldu.

Osłony wewnętrzne są elementem dekoracji w pomieszczeniu, który wykańcza aranżacyjnie dane wnętrze, dlatego w przypadku chęci
zakupienia rolety, czy żaluzji, skontaktuje się z naszą firmą, pomożemy przy wyborze i kupnie towarów jak najlepszej jakości.

Pyrzyce - tanie rolety i żaluzje

Dane firmy i kontakt

Salon Osłon Okiennych

ul. Księdza Hugona Kołłątaja 14/U1

71-525 Szczecintel. 510-828-959

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI