ROLETY, ŻALUZJE - STARGARD

rolety stargardRolety i żaluzje to nasz konik. Świadczymy kompleksową sprzedaż rolet wewnętrznych, rolet zewnętrznych, żaluzji wewnętrznych oraz żaluzji fasadowych (żaluzji wewnętrznych). Jako firma działająca na terenie Stargardu, staramy się, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, ze względu na dość wysoką konkurencję w branży. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy na swoje usługi gwarancje, a także serwis pogwarancyjny, na który nie potrzebujemy papieru.

Oprócz standardowej sprzedaży, posiadamy mobilny punkt serwisowy, który świadczy usługi związane z naprawą,serwisem i montażem rolet oraz żaluzji. Na nasze rolety i inne produkty dajemy atrakcyjne ceny. Oprócz tego warto wspomnieć, że realizacja żaluzje stargardzamówienia, czy usługi jest niezwykle szybka, stąd wielu naszych klientów chwali sobie nasze usługi. Ekipa pracowników w naszej firmie to ludzie, którzy poświęcili się pasji, jaką są systemy osłonowe, stąd potrafimy podołać każdej realizacji, a także doradzić jakiego typu osłona będzie najlepsza w przypadku danego klienta.

 

Dlaczego rolety i żaluzje od Rolety Dla Ciebie?

ROLETYDLACIEBIE stawia na stały rozwój, szybką realizacje zleceń i przede wszystkim na zadowolenie klienta. W przypadku produktów to są one wykonane z najlepszych, dostępnych materiałów na rynku europejskim. Konstrukcja i budowa rolet, czy żaluzji pozwala na komfortowe ich użytkowanie przez kilka ładnych lat, a w przypadku wzorowego obchodzenia się z roletą, nawet na kilkanaście lat.

rolety żaluzje stargardTanie rolety i żaluzje - Stargard

Jako producent rolet oferujemy wszelkie podkategorie produktów należących do rolet wewnętrznych, a mianowicie: rolety materiałowe, rolety rzymskie, rolety dzień noc, rolety wolnowiszące, czyt też rolety wolnowiszące. W odniesieniu do systemów zewnętrnych nasza firma oferuje antywłamaniowe rolety, które są wykonane z aluminium, oprócz tego proponujemy zwykłe rolety aluminiowe, rolety podstawne, rolety nasadowe i rolety adaptacyjne.

Żaluzje od kilkunastu lat cieszą się w Polsce bardzo dużą popularnością, stąd w ofercie naszej firmy posiadamy żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje poziome, verticale, a także żaluzje fasadowe, których montażu dokonuje się na zewnętrznej stronie okna. W przypadku żaluzji warto odnotować, iż są systemem, który cechuje się dobrą jakością i niską ceną w porównaniu do wszelkich produktów należących do rodziny systemów osłonowych. 

Stargard - rolety i żaluzje kupisz tutaj naprawdę tanio!

Dane firmy i kontakt

Salon Osłon Okiennych

ul. Księdza Hugona Kołłątaja 14/U1

71-525 Szczecintel. 510-828-959

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI