serwis rolet stargard 

SERWIS ROLET

serwis rolet policeFirma ROLETYDLACIEBIE świadczy usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Jako firma z doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi serwisowe w zakresie: serwisu, naprawy i montażu - rolet, żaluzji, plis, moskitier, czy też markiz. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu osłon, pozwala nam na usunięcie błędów w produktach, które tego wymagają. W przypadku trwałego uszkodzenia oferujemy sprzedaż produktów po niższej cenie.

Wymieniamy lub naprawiamy sznurki, taśmy, materiały, zamki, automatykę, wieszaki, sprzączki i wiele innych elementów, które wchodzą w skład budowy osłony. W przypadku wymiany, oferujemy najlepsze części zamienne, które posłużą Państwu więcej lat niż oryginalny element.  

SERWIS ROLET 24H NA DOBĘ

Mechanizmy rolet, żaluzji, czy markiz są eksploatowane codziennie, dlatego ich użytkowanie wpływa na ich właściwości, naprawa rolet stargard policetechnikalię oraz funkcjonalność. Przy  użytkowaniu osłony bagatelizujemy drobne problemy, niestety, ich lekceważenie sprawia, iż z czasem roleta bądź żaluzja może ulec awarii. Dlatego jako profesjonaliści oferujemy swoje usługi na czas, przy zachowaniu jak najlepszej jakości usług.

Naprawiając rolety używamy sprzętu najwyższej klasy, dzięki czemu jesteśmy pewni, iż naprawiany przez nas przedmiot nie ulegnie ponownej degradacji. Technologia i wiedza to rzeczy, bez których byłoby ciężko w branży, dlatego kładziemy wysoki nacisk na zdobywanie doświadczenia i potrzebnych umiejętności. 

Dlatego w przypadku jakiejkolwiek awarii (większej, mniejszej) polecamy siebie, jako profesjonalistów i hobbystów, którzy włożyli wiele wysiłku, aby Klient był zawsze zadowolony. 

Dane firmy i kontakt

Salon Osłon Okiennych

ul. Księdza Hugona Kołłątaja 14/U1

71-525 Szczecintel. 510-828-959

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI